REFERENCE

Vybrané zakázky


Praha - Štěrboholy

Kácení topolu mezi obytnými domy

V úzké ulici jsme káceli topol, který ohrožoval svým stavem okolní prostředí a městská část vydala rozhodnutí k jeho odstranění.

Kolín

Kácení stromů

Mohutný a rozlomený topol, který byl přímo u pěší zóny. Situaci jsme vyřešili rychle, aby mohla být  cesta zase bezpečná.

Těptín

Kácení břízy u rodinného domu

Strom se nacházel ve složitě dostupném místě s minimální plochou pro kácení, a tak nám pomohla metoda kácení do "lanovky".

Škvorec

Kácení stromů

Kácet se muselo několik stromů, které bránily ve výstavbě. Následně byla provedena náhradní výsadba.

Praha - Dolní Počernice

Kácení Jasanu

Strom rostoucí v těsné blízkosti domu a nad střechou garáže. Při kácení se využívalo speciálních metod a bylo potřeba přesměrovávat odřezávané kusy stromu mimo střechu.

Praha - Hostavice

Bezpečnosní ořez stromů

V parku bylo potřeba zajistit ořez proschlých stromů a zabránit tím pádu suchých větví na cesty.

Lovosice

Kácení nebezpečných topolů

Topoly za hranicí své životnosti, to je vždy problém. Před areálem firmy jsme si museli poradit s přerostlými a nebezpečnými stromy, ze kterých padaly velké větve a hrozilo poškození majetku a zranění osob.

Praha - Žižkov

Redukce koruny stromu

Strom byl v mládí vysazen blízko budovy a větve zasahovaly na fasádu budovy. Provedli jsme redukci koruny a majitelé byli s provedením maximálně spokojeni.

Vrbova Lhota

Kácení stromů u silnice

U frekventované silnice rostlo několik topolů, které byly proschlé a větve již padaly na silnici. Bylo nutné řídit dopravu a práci přizpůsobit silnému provozu na komunikaci.

Červené Pečky

Ořez velikého dubu

Velice starý a veliký dub, u kterého se musel provést  bezpečnostní řez za účelem zajištění provozní bezpečnosti v místech, kde se pohybují lidé.

Kolín

Ořez topolu

Provedli jsme sesazovací řez sloupovitého topolu za účelem proudloužení jeho životnosti a zvýšení vitality. Tento řez je vhodný provádět právě na tomto druhu dřeviny.

Kamenice u Prahy

Kácení vysokého smrku

Vysoký smrk "dvoják" rostoucí blízko domku, kde hrozilo, že se při silných poryvech větru může strom vyvrátit.

Praha - Dolní Počernice

Obnova stromového patra

Při této zakázce jsme nejen káceli, ale zároveň vysazovali nové stromy za staré a neperspektivní. Použili jsme i bezpečnostní vazby do korun některých památných stromů. Zajistila se tak obnova stromového patra a větší provozní bezpečnost.

Lhotky

Kácení jedle u silnice

Strom, kterému se při silném větru zlomila špička, bylo nutné pokácet, protože ohrožoval nejen dům v blízkosti, ale i provoz na silnici.

Horoměřice

Kácení stromů u elektrického vedení

Smrky, kterými procházely dráty  elektrického vedení, bylo potřeba pokácet. Bylo nutné informovat společnost ČEZ o plánovaném kácení. Vše proběhlo bez problémů.

Český Šternberk

Kácení nakloněného smrku

Smrk v chatové oblasti, blízko domku a ještě silně vykloněný. Z důvodu budování  jímky byly v minulosti překopány kořeny a strom se proto silně vyklonil a hrozilo vyvrácení přímo na chatu.